Повітряний транспорт | Omida Sea And Air S.A.

Повітряний транспорт

Коли час відіграє важливу роль, ми рекомендуємо використовувати авіаперевезення. Ми завжди дбаємо про те, щоб товари доставлялися терміново.

ПРОКРУТИТИ

Транспорт повітрям.
Вибирайте одну з різноманітних авіатранспортних послуг

Ми рекомендуємо використовувати повітряний транспорт для перевезення вантажів високої вартості , короткочасних або термінових. Omida Sea And Air S.A. дбає про безпечне та швидке транспортування ваших відправлень.

Інтермодальні рішення

Ми пропонуємо інтермодальні рішення, що поєднують швидкість повітряного транспорту з привабливою ціною морських перевезень. Відправлення відправляються в морських портах Шанхаю, Гонконгу, Тайваню або Шеньчженя до Дубая (Об’єднані Арабські Емірати), а потім транспортуються літаком до Франкфурта-на-Майні.
Інтермодальні рішення | Omida Sea And Air S.A.

Найширший спектр страхування вантажів

Ми пропонуємо найширший спектр страхування вантажів , забезпечуючи захист вантажу на всьому шляху транспортування, включаючи навантаження, розвантаження та зберігання.
Найширший спектр страхування вантажів | Omida Sea And Air S.A.

Чому варто вибрати авіатранспорт?

СУЧАСНІ РІШЕННЯ

Ми пропонуємо транспортні послуги door-to-door, door-airport, airport-door, airport-airport.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Ми надаємо комплексні послуги в аеропортах по всьому світу.

ВСЕБІЧНА СПІВПРАЦЯ

Ми працюємо з усіма великими авіакомпаніями.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ШВИДКІСТЬ РОБОТИ

У рамках авіаперевезень ми пропонуємо ефективне та швидке митне обслуговування вантажів при експорті, імпорті та транзиті товарів.

FAQ

Часті запитання та відповіді

Які документи потрібні для замовлення авіаперевезення?

Стандартними документами, необхідними для повітряних перевезень, є: комерційний рахунок-фактура на товари, що перевозяться, та пакувальний лист, що містить основні відомості про відправника та одержувача, а також інформацію про кількість, вагу, розміри та тип упаковки. Іноді потрібні додаткові документи, наприклад, у разі перевезення небезпечних вантажів або товарів, які підпадають під дію спеціальних правил. Крім того, у деяких країнах одержувачі вимагають сертифікат походження або інші нестандартні документи, тому перед відправленням варто перевірити, чи є у одержувача якісь особливі вимоги щодо цього.

Скільки часу займає повітряний транспорт?

Які максимальні розміри та вага вантажу можна перевозити повітряним транспортом?

Чи можна транспортувати вантаж повітрям при контрольованій температурі?

БІЛЬШЕ ПРО ПОВІТРЯНИЙ ТРАНСПОРТ

Time Critical | Omida Sea And Air S.A.
Повітряний транспортTime Critical
ПОВЕРНЕННЯ ДО ТРАНСПОРТУ
undefined | Omida Sea And Air S.A.
Швидкий контакт
КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР

Транспортна пропозиція.
Зробіть ставку на перевірену компанію TSL!

Зробіть безкоштовний запит для отримання пропозиції морського, повітряного або залізничного транспорту. Отримайте досвідченого партнера з логістики. Співпрацюйте з польською експедиторською компанією з глобальним охопленням.

Дата завантаження
Дата розвантаження

Вантажі (0)

Контактна інформація

* Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію електронними засобами відповідно до Закону від 18 липня 2002 року про надання електронних послуг із вмістом Omida Sea And Air S.A.
Я даю згоду на використання компанією Omida Sea And Air S.A. телекомунікаційних кінцевих пристроїв і систем автоматичного виклику з метою надання комерційної інформації в розумінні положень Закону від 16 липня 2014 року - Закон про телекомунікації

Адміністратором ваших персональних даних буде Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (далі: Sea And Air S.A). Ви можете звязатися з нами наступним чином: листом на адресу: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, електронною поштою: iodo@seaandair.pl. Ми оброблятимемо персональні дані, щоб підготувати пропозиції щодо продуктів і послуг Sea And Air S.A. Детальну інформацію про обробку персональних даних можна знайти тут тут.

  • ТРАНСПОРТ
  • ПОСЛУГИ
  • БІЗНЕС
  • КЛІЄНТ
  • КОНТАКТ
    • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Всі права захищені