Time Critical | Omida Sea And Air S.A.

Time Critical

Сервіс Time Critical – це індивідуальне рішення, адаптоване до потреб наших клієнтів.

ПРОКРУТИТИ
АВІА ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

Time Critical. Спеціальна служба для термінових відправлень

Time Critical призначений для термінових відправлень, де швидкість має вирішальне значення. Наша команда Time Critical, яка працює 24/7, надає професійні консультації,нестандартний підхід і підтримку на кожному етапі організованого транспорту. Ми знаємо, що кожна секунда на рахунку для такого типу відправлення! Ми пропонуємо клієнтам доступ до часткового або повного чартеру всіх типів літаків. Ми можемо швидко доставити товар у вказану точку світу. Послуга Time Critical присвячена автомобільній, авіаційній, виробничій промисловості та галузі охорони здоров’я.

On Board Courier

Служба On Board Courier призначена для надзвичайно термінових і цінних вантажів, де потрібне персональне обслуговування від отримання до доставки.

Професійний кур'єр стежить за безпечним транспортуванням вантажу «від дверей до дверей» або «від дверей до аеропорту», залежно від потреб клієнта. Послуга надається доступними комерційними рейсами в більшість напрямків світу.

Бортовий кур'єр - це послуга, призначена для невеликих вантажів, які поміщаються в ручну поклажу , або тих, які через свій розмір можуть перевозитися в багажному відсіку. Бортовий кур'єр - це рішення, яке дозволяє скоротити час транспортування до мінімуму.

Доставка в межах Європи здійснюється в той же день , а для рейсів за межі ЄС - на наступний день. Інформація про статус виконаного замовлення надається на постійній основі в режимі реального часу.

On Board Courier  | Omida Sea And Air S.A.

Next Flight Out

Next Flight Out — це рішення для внутрішніх і міжнародних відправлень першим можливим комерційним рейсом. Як і продукт COB (кур'єр на борту) , доступний 24 години на добу.

Доставка від дверей до дверей або від дверей до аеропорту здійснюється протягом 24-48 годин для європейських напрямків і 48-72 годин для рейсів за межі ЄС. Рішення підбирається індивідуально в залежності від параметрів і ваги вантажу.

Послуга додатково доповнюється експрес-митницею.

Next Flight Out  | Omida Sea And Air S.A.

Aircraft On Ground

Послуга Aircraft On Ground — це унікальне рішення для вантажів з галузі aerospace. Продукт AOG є негайною відповіддю на виклики, пов’язані із затримками та скасуванням рейсів через технічні проблеми.

Поставляючи запасні частини, наша досвідчена та кваліфікована команда допомагає в усуненні несправностей і літаків. Ми спеціалізуємося на транспортуванні критичних деталей і забезпечуємо найшвидший і найбезпечніший спосіб транспортування. Ми зводимо до мінімуму надзвичайно дорогий час простою літаків і робимо все можливе, щоб цього уникнути.

Aircraft On Ground  | Omida Sea And Air S.A.
undefined | Omida Sea And Air S.A.
Швидкий контакт
КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР

Транспортна пропозиція.
Зробіть ставку на перевірену компанію TSL!

Зробіть безкоштовний запит для отримання пропозиції морського, повітряного або залізничного транспорту. Отримайте досвідченого партнера з логістики. Співпрацюйте з польською експедиторською компанією з глобальним охопленням.

Дата завантаження
Дата розвантаження

Вантажі (0)

Контактна інформація

* Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію електронними засобами відповідно до Закону від 18 липня 2002 року про надання електронних послуг із вмістом Omida Sea And Air S.A.
Я даю згоду на використання компанією Omida Sea And Air S.A. телекомунікаційних кінцевих пристроїв і систем автоматичного виклику з метою надання комерційної інформації в розумінні положень Закону від 16 липня 2014 року - Закон про телекомунікації

Адміністратором ваших персональних даних буде Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (далі: Sea And Air S.A). Ви можете звязатися з нами наступним чином: листом на адресу: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, електронною поштою: iodo@seaandair.pl. Ми оброблятимемо персональні дані, щоб підготувати пропозиції щодо продуктів і послуг Sea And Air S.A. Детальну інформацію про обробку персональних даних можна знайти тут тут.

БІЛЬШЕ ПРО ПОВІТРЯНИЙ ТРАНСПОРТ
  • ТРАНСПОРТ
  • ПОСЛУГИ
  • БІЗНЕС
  • КЛІЄНТ
  • КОНТАКТ
    • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Всі права захищені