Project Cargo | Omida Sea And Air S.A.

Project Cargo

Наш відділ Project Cargo складається з групи міжнародних спеціалістів з багаторічним досвідом.

ПРОКРУТИТИ
МОРСЬКІ ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

Project Cargo - рішення для нестандартних вантажів

Наш відділ проектних вантажів складається з групи міжнародних спеціалістів з багаторічним досвідом роботи з негабаритними та важкими вантажами в Європі та в усьому світі.

Ми орієнтуємося на потреби наших клієнтів, надаючи їм комплексну підтримку від початкової стадії проекту до завершального етапу його реалізації, завжди шукаючи найкращі рішення.

Відділ Project Cargo пропонує найкраще рішення для перевезення негабаритних вантажів, таких як: сільськогосподарська та будівельна техніка, човни та яхти, промислове обладнання, резервуари для пивоварень та виноградників, великі промислові споруди для енергетики (наприклад, трансформатори, вітряки, генератори), турбіни, ротори) , комплектуючі для нафтогазової промисловості.

Комплексне обслуговування замовлення

Ми надаємо комплексне обслуговування замовлення , починаючи від професійної експертизи щодо необхідних транспортних засобів, через розробку плану кріплення та розміщення вантажу, до планової доставки до місця призначення разом з митним оформленням.

Комплексне обслуговування замовлення | Omida Sea And Air S.A.

Інтермодальні рішення

Обслуговуємо перевезення в / з Польщі, а також перевезення з країн Європейського Союзу ( Німеччина, Італія, Франція, Іспанія, Бенілюкс, Скандинавські країни ) на східний ринок ( Казахстан, Білорусь, Україна, Узбекистан, Туркменістан, Узбекистан, Монголія, Китай) ), використовуючи різні інтермодальні рішення.

Інтермодальні рішення | Omida Sea And Air S.A.

Перевезення негабаритних вантажів

Ми просуваємо інтермодальні перевезення негабаритних і великовагових вантажів, поєднуючи засоби автомобільного, морського, внутрішнього та залізничного транспорту.

Перевезення негабаритних вантажів | Omida Sea And Air S.A.

Чому варто?

ВИДІЛЕНИЙ СУПЕРВАЙЗЕР

Контроль за проектом здійснюється призначеним супервайзером.

ПЕРЕВІРЕНІ МЕТОДИКИ

Техніко-економічне обґрунтування.

ЧІТКО ВИЗНАЧЕНІ ПРАВИЛА

Індивідуальні проекти, завжди чіткі умови співпраці.

АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ

Бюджетування з розробкою альтернативних рішень.

ПОРТОВІ ОПЕРАЦІЇ

Портові операції проводяться в портах Гданська, Гдині, Щецина та в портах Німеччини та Литви.

КРАНОВІ ОПЕРАЦІЇ

Завантаження та розвантаження контейнерів на судно.

undefined | Omida Sea And Air S.A.
Швидкий контакт
КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР

Транспортна пропозиція.
Зробіть ставку на перевірену компанію TSL!

Зробіть безкоштовний запит для отримання пропозиції морського, повітряного або залізничного транспорту. Отримайте досвідченого партнера з логістики. Співпрацюйте з польською експедиторською компанією з глобальним охопленням.

Дата завантаження
Дата розвантаження

Вантажі (0)

Контактна інформація

* Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію електронними засобами відповідно до Закону від 18 липня 2002 року про надання електронних послуг із вмістом Omida Sea And Air S.A.
Я даю згоду на використання компанією Omida Sea And Air S.A. телекомунікаційних кінцевих пристроїв і систем автоматичного виклику з метою надання комерційної інформації в розумінні положень Закону від 16 липня 2014 року - Закон про телекомунікації

Адміністратором ваших персональних даних буде Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (далі: Sea And Air S.A). Ви можете звязатися з нами наступним чином: листом на адресу: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, електронною поштою: iodo@seaandair.pl. Ми оброблятимемо персональні дані, щоб підготувати пропозиції щодо продуктів і послуг Sea And Air S.A. Детальну інформацію про обробку персональних даних можна знайти тут тут.

БІЛЬШЕ ПРО МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ
  • ТРАНСПОРТ
  • ПОСЛУГИ
  • БІЗНЕС
  • КЛІЄНТ
  • КОНТАКТ
    • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Всі права захищені