Flexitank | Omida Sea And Air S.A.

Flexitank

Перевезення наливних вантажів - експорт, імпорт. Міжнародна експедиція. Індивідуальний підхід до вантажу.

ПРОКРУТИТИ
МОРСЬКІ ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

Flexitank. Перевезення наливних вантажів - експорт, імпорт

Понад дев'ять років ми реалізуємо комплексний сервіс Door to Door для перевезення наливних вантажів у флекситанках як на експорт, так і на імпорт. Рішення, які ми пропонуємо нашим клієнтам, готуються індивідуально, залежно від вимог вантажу та потреб клієнта.

Сервіс flexitank включає:

 • перевірку порожнього контейнера на терміналі,
 • установка флексітанку в контейнері,
 • транспортування контейнера з флекситанком до місця завантаження,
 • контроль за завантаженням вантажу у флекситанк разом зі звітом диспетчерської компанії,
 • транспортування контейнера з вантажем до порту,
 • виконання вантажних перевезень до порту призначення.

Перевезення вантажів у флекситанках вважається одним із найдешевших і найефективніших рішень, які полегшують транспортування рідких хімікатів і рідких харчових вантажів. Для наших клієнтів ми індивідуально обговорюємо тарифи на фрахт і безкоштовні дні в порту призначення.

Що таке флексітанк?

Флексітанк - це мішок зі спеціального, високостійкого до пошкоджень матеріалу, який використовується для транспортування нейтральних рідких вантажів у контейнерах 20'DV, як наземним, так і морським транспортом. Він дозволяє транспортувати рідкі вантажі об'ємом від 18 000 до 26 000 літрів. За своїми властивостями завантаження флекситанки дуже схожі на завантаження танкера, що дозволяє транспортувати від місця завантаження до місця розвантаження багато рідких вантажів.

Що таке флексітанк? | Omida Sea And Air S.A.

Що можна перевозити у флекситанку?

Флексітанки використовуються для транспортування рідких продуктів , які не класифікуються як небезпечні в автомобільному та морському транспорті. Перевозяться хімічні продукти, які включають базові масла, мийні засоби, емульсії, фарби, гліцерин, гербіциди, синтетичний латекс, мастила, машинні масла, штучні рідкі добрива, парафін, друкарські фарби та харчові продукти, такі як концентрати соків, напої, рослинні олії, сиропи, вина. Базові мастила є одними з найбільш часто транспортованих вантажів у флекситанках в експорті з Польщі. Комплексно здійснюємо перевезення для найбільших міжнародних концернів нафто-мастильної промисловості. Наша пропозиція включає перевірені флексітанки від відомих світових виробників, які характеризуються високою міцністю та стійкістю, прийнятні судновласниками та, перш за все, забезпечують безпечне транспортування.

Що можна перевозити у флекситанку? | Omida Sea And Air S.A.
undefined | Omida Sea And Air S.A.
Швидкий контакт
КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР

Транспортна пропозиція.
Зробіть ставку на перевірену компанію TSL!

Зробіть безкоштовний запит для отримання пропозиції морського, повітряного або залізничного транспорту. Отримайте досвідченого партнера з логістики. Співпрацюйте з польською експедиторською компанією з глобальним охопленням.

Дата завантаження
Дата розвантаження

Вантажі (0)

Контактна інформація

* Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію електронними засобами відповідно до Закону від 18 липня 2002 року про надання електронних послуг із вмістом Omida Sea And Air S.A.
Я даю згоду на використання компанією Omida Sea And Air S.A. телекомунікаційних кінцевих пристроїв і систем автоматичного виклику з метою надання комерційної інформації в розумінні положень Закону від 16 липня 2014 року - Закон про телекомунікації

Адміністратором ваших персональних даних буде Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (далі: Sea And Air S.A). Ви можете звязатися з нами наступним чином: листом на адресу: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, електронною поштою: iodo@seaandair.pl. Ми оброблятимемо персональні дані, щоб підготувати пропозиції щодо продуктів і послуг Sea And Air S.A. Детальну інформацію про обробку персональних даних можна знайти тут тут.

БІЛЬШЕ ПРО МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ
 • ТРАНСПОРТ
 • ПОСЛУГИ
 • БІЗНЕС
 • КЛІЄНТ
 • КОНТАКТ
  • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Всі права захищені
Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше про захист даних