Загальний морський транспорт | Omida Sea And Air S.A.

Загальний морський транспорт

Відкрийте для себе сучасне рішення в галузі морських перевезень збірних вантажів.

ПРОКРУТИТИ
МОРСЬКІ ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

LCL транспорт. Вибирайте мультимодальний повітряно-морський транспорт

Багато наших клієнтів частіше імпортують невеликі партії товарів, ніж цілі контейнери. Протягом багатьох років ми обслуговуємо їх своїми знаннями та досвідом у плануванні вантажного простору та транспортних маршрутів. На основі цього ми готуємо пропозицію про перевезення генеральних вантажів зі складів вантажовідправника до місця доставки, вказаного нашим клієнтом. Ми надаємо ефективні митні та документальні послуги як у країні відправки, так і в країні отримання.

Мультимодальне морське авіаційне рішення

У рамках Загального морського транспорту ми пропонуємо мультимодальне рішення «море-повітря» (Sea & Air) для транспортування вантажів із країн Азії через Дубай і вільну зону Джебель-Алі до Польщі та інших європейських країн.

Мультимодальне морське авіаційне рішення | Omida Sea And Air S.A.

Економія час

Ми економимо ваш час! Ми займаємося всіма формальностями, пов'язаними з консолідацією збірних вантажів, портовими та митними послугами. Ми також можемо організувати перевірку товару та перевантаження.

Економія час | Omida Sea And Air S.A.

Чому варто?

ВЛАСНЕ МИТНЕ АГЕНТСТВО

Завдяки власному митному агентству ми забезпечуємо швидке та ефективне митне оформлення імпортних та експортних товарів.

ПОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАНТАЖІВ

У разі отримання замовлення на перевезення «від дверей до дверей» ми забезпечуємо повне обслуговування генеральних вантажів по всьому маршруту транспортування.

СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ

Ми пропонуємо нашим клієнтам найширший спектр полісів страхування вантажів.

КОМПЛЕКСНЕ СКЛАДСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Надаємо комплексні послуги зі складського зберігання в морських портах.

FAQ

Часті запитання та відповіді

Що означає LCL?

Less than Container Load (LCL) - означає збірне перевезення з використанням лише частини контейнерного вантажного простору. Перевагою цього виду транспорту є вартість вантажу, яка розраховується за фактичною мірою (кубічний метр) або вагою товару (тонна).

Який мінімальний розмір вантажу?

Що таке консолідація відправлень?

У яких країнах ви надаєте послуги?

БІЛЬШЕ ПРО МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ
undefined | Omida Sea And Air S.A.
Швидкий контакт
КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР

Транспортна пропозиція.
Зробіть ставку на перевірену компанію TSL!

Зробіть безкоштовний запит для отримання пропозиції морського, повітряного або залізничного транспорту. Отримайте досвідченого партнера з логістики. Співпрацюйте з польською експедиторською компанією з глобальним охопленням.

Дата завантаження
Дата розвантаження

Вантажі (0)

Контактна інформація

* Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію електронними засобами відповідно до Закону від 18 липня 2002 року про надання електронних послуг із вмістом Omida Sea And Air S.A.
Я даю згоду на використання компанією Omida Sea And Air S.A. телекомунікаційних кінцевих пристроїв і систем автоматичного виклику з метою надання комерційної інформації в розумінні положень Закону від 16 липня 2014 року - Закон про телекомунікації

Адміністратором ваших персональних даних буде Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (далі: Sea And Air S.A). Ви можете звязатися з нами наступним чином: листом на адресу: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, електронною поштою: iodo@seaandair.pl. Ми оброблятимемо персональні дані, щоб підготувати пропозиції щодо продуктів і послуг Sea And Air S.A. Детальну інформацію про обробку персональних даних можна знайти тут тут.

  • ТРАНСПОРТ
  • ПОСЛУГИ
  • БІЗНЕС
  • КЛІЄНТ
  • КОНТАКТ
    • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Всі права захищені