Морські повно - контейнерні перевезення | Omida Sea And Air S.A.

Морські повно - контейнерні перевезення

Багато вантажів, мало формальностей! Виберіть послугу перевезення повних контейнерів FCL. Ми обслуговуємо вантажі по всьому світу!

ПРОКРУТИТИ
МОРСЬКІ ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

Транспорт FCL. Виберіть послугу контейнерних перевезень морем.

Протягом багатьох років ми спеціалізуємося на обробці контейнерних і збірних перевезень морем, а також пропонуємо перевезення вантажів у контейнерах «від дверей до дверей».

Наша професійна команда надає комплексні послуги з імпорту та експорту до Польщі, а також транспортування між іншими країнами, т. зв cross-trade контейнери. Таким чином, ми забезпечуємо комплексне обслуговування від моменту отримання вантажу від відправника до його доставки одержувачу. Така модель транспорту є виключно зручним рішенням для замовника, оскільки звільняє його від багатьох обтяжливих формальностей.

Ми займаємося всіма видами діяльності, пов'язаними з портовими та митними послугами, організацією фітосанітарних та ветеринарних досліджень, перевіркою та перевантаженням товарів. Завдяки перевіреній мережі іноземних агентів і багаторічній співпраці з найбільшими океанськими компаніями ми пропонуємо нашим клієнтам обслуговування вантажів по всьому світу.

Повне складське обслуговування

Ми надаємо повні послуги зі складського зберігання в морських портах і всередині країни, в тому числі для вантажів, що підлягають митній процедурі.

Повне складське обслуговування | Omida Sea And Air S.A.

Професійна підтримка

Ми надаємо нашим клієнтам професійну підтримку, представляючи інтереси перед державними установами, такими як: SANEPID, PIORIN, WIJHARS та інші, в обсязі необхідної для митного оформлення документації.

Професійна підтримка | Omida Sea And Air S.A.

Чому варто?

КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Завдяки знанню ринку, навикам ведення переговорів, укладеним контрактам із судновласниками чи іноземними партнерами ми пропонуємо нашим клієнтам конкурентоспроможний рівень цін морських фрахтів.

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Ми маємо багаторічний досвід роботи з харчовими вантажами та товарами, які потребують транспортування в рефрижераторних контейнерах.

НАЙВИГІДНІШИЙ ВАРІАНТ

Завдяки перевіреній мережі іноземних агентів і багаторічній співпраці з найбільшими океанськими компаніями ми пропонуємо нашим клієнтам обслуговування вантажів по всьому світу.

ВАНТАЖНА ПОЛІТИКА

Ми дбаємо про безпеку вантажу - пропонуємо найширший спектр вантажного полісу, завдяки якому вантаж застрахований на всьому шляху транспортування з моменту переходу ризику на страхувальника, а також під час навантаження, розвантаження та зберігання.

FAQ

Часті запитання та відповіді

Які вантажі ви обслуговуєте?

Ми обслуговуємо всі типи вантажів: повні контейнери (FCL), збірні вантажі (LCL), вантажі, що потребують контейнерів з контрольованою температурою (рефрижератори), а також нетрадиційні, великогабаритні та небезпечні вантажі.

У яких країнах ви надаєте послуги?

Це мій перший транспорт. З чого почати?

БІЛЬШЕ ПРО МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ
undefined | Omida Sea And Air S.A.
Швидкий контакт
КОНТАКТНИЙ ФОРМУЛЯР

Транспортна пропозиція.
Зробіть ставку на перевірену компанію TSL!

Зробіть безкоштовний запит для отримання пропозиції морського, повітряного або залізничного транспорту. Отримайте досвідченого партнера з логістики. Співпрацюйте з польською експедиторською компанією з глобальним охопленням.

Дата завантаження
Дата розвантаження

Вантажі (0)

Контактна інформація

* Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію електронними засобами відповідно до Закону від 18 липня 2002 року про надання електронних послуг із вмістом Omida Sea And Air S.A.
Я даю згоду на використання компанією Omida Sea And Air S.A. телекомунікаційних кінцевих пристроїв і систем автоматичного виклику з метою надання комерційної інформації в розумінні положень Закону від 16 липня 2014 року - Закон про телекомунікації

Адміністратором ваших персональних даних буде Omida Sea And Air Spółka Akcyjna (далі: Sea And Air S.A). Ви можете звязатися з нами наступним чином: листом на адресу: ul. Plac Kaszubski 8, 81-350 Gdynia, електронною поштою: iodo@seaandair.pl. Ми оброблятимемо персональні дані, щоб підготувати пропозиції щодо продуктів і послуг Sea And Air S.A. Детальну інформацію про обробку персональних даних можна знайти тут тут.

  • ТРАНСПОРТ
  • ПОСЛУГИ
  • БІЗНЕС
  • КЛІЄНТ
  • КОНТАКТ
    • 🇵🇱 Polski🇬🇧 English🇺🇦 Українська мова
Omida Sea And Air S.A.
Copyright © Omida Sea And Air S.A. 2012 - 2024
| Всі права захищені